گالری آنلاین امید تا پایان شهریورماه سال جاری افتتاح می شود

گالری آنلاین امید تا پایان شهریورماه سال جاری افتتاح می شود

گالری آنلاین امید با مدیریت امید یعقوبی تا پایان شهریورماه سال جاری با برگزاری نمایشگاه آثار یکی از نقاشان سرشناس و مطرح کشور کانادا افتتاح می شود.

گزارش هنر: یعقوبی، نقاش و نمایشگاه گردان است و اکنون مدیریت، انتخاب آثار و هنرمندان گالری آنلاین امید را به عهده دارد. وی در این باره افزود: گالری آنلاین امید قصد دارد با برپایی نمایشگاه های انفرادی و گروهی از هنرمندان سراسر جهان به معرفی، نمایش و فروش آثار این هنرمندان بپردازد.
هنرمندان با برپایی نمایشگاه در این گالری امکان دیده شدن آثارشان در سراسر جهان از طریق وب فراهم می شود. از این رو افراد زیادی بازدیدکننده آثار آنها هستند و همچنین فرصت های متعدد و بسیاری برای خرید آثارشان نیز فراهم خواهد شد. این دیده شدن جهانی موجب می شود تا پیشنهادهای همکاری و نمایشگاه های دیگری را نیز هنرمندان دریافت کنند. هنرمند در دنیای مجازی محدودیت جغرافیایی ندارد و می تواند خود و هنرش را از این طریق به سراسر جهان معرفی و عرضه نماید. ما در این زمینه ضمن فراهم کردن فضای هنری مناسب، همکاری های مشترکی نیز با هنرمندان و کارشناسان هنری مطرح سراسر جهان خواهیم داشت. گالری آنلاین امید اولین گالری آنلاین نیست اما از طراحی و پیاده سازی منحصر به فردی برخوردار است و همچنین موجب خوشحالی است که هنرمندان خارج از کشوری که در این سایت نمایشگاه برگزار می کنند و آثارشان انتخاب و نمایش داده می شود از هنرمندان بین المللی و مطرح جهان می باشند که استقبال و تمایل به برگزاری نمایشگاه در این گالری از سوی این هنرمندان، از اهمیت و طراحی ویژه ی این گالری آنلاین خبر می دهد.
من برای نمایشگاه های آینده ضمن اینکه با هنرمندان غیر ایرانی گفتگو کرده و از آنها برای برپایی نمایشگاه دعوت کرده ام و فرصتی را برای نمایش آثارشان در نظر گرفته ام از هنرمندان ایرانی غافل نشده ام و نمایشگاه هایی چه بصورت انفرادی و چه گروهی از هنرمندان ایرانی و همچنین هنرمندان شهرستان های سراسر کشور که شاید فرصت دیده شدن کمتری دارند را در نظر دارم و از این هنرمندان نیز برای برپایی نمایشگاه دعوت خواهم کرد.
گفتنی است که این گالری با برگزاری مراسمی در تهران افتتاح و آغاز به کار خواهد کرد.

 

نوشته های مرتبط