«حمید صفت» در «لامبورگینی» می‌خواند

خواننده پرطرفدار حوزه موسیقی رپ نخستین اجرای رسمی خود را در نمایش «لامبورگینی» با هنرنمایی سیامک صفری و اشکان خطیبی به صحنه تئاتر می‌برد.

گزارش هنر : حمید صفت که چند سالی هست قطعات و موزیک ویدئوهایش در فضای مجازی به شدت مورد توجه است و با آثاری با مضامین عمدتا اجتماعی مورد اقبال عمومی قرار گرفته، در نخستین اجرای رسمی خود به عنوان خواننده در نمایش«لامبورگینی» به روی صحنه خواهد رفت.

«لامبورگینی» جدیدترین نمایش سیامک صفری و اشکان خطیبی است و این نمایش از ۲۲ تیر ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت و حمید صفت با همان شمایل همیشگی و در قالب یک خواننده رپ در این نمایش به اجرای اثری جدید خواهد پرداخت.

«حمید صفت» در «لامبورگینی» می‌خواند

یک اتفاق تئاترى در همکارى مشترک سیامک صفرى و اشکان خطیبى

این خواننده پیش از این نیز با اجرای آثاری چون چمران، هیهات، فیک، بخشش و… مورد توجه دوستداران موسیقی قرار گرفته بود و آثارش با توجه به محتوای سالم و تاثیرگذارش اقبال عمومی را به خود دیده بود.

مجوز فعالیت‌های رسمی حمید صفت در حوزه موسیقی نیز در آخرین مراحل اداری خود قرار دارد و پس از اجرا در نمایش «لامبورگینی» دور جدید فعالیتهای این خواننده در فضای رسمی آغاز خواهد شد.

بلیت فروشی نمایش «لامبورگینی» از امروز – ۱۱ تیرماه – از سایت «تیوال» آغاز شده و علاقمندان می توانند از طریق این سایت نسبت به تهیه بلیت های این نمایش اقدام نمایند.

 

نوشته های مرتبط