«محله گل و بلبل۲» بهترین سریال سال ۹۵ شد

سریال «محله گل و بلبل۲» به تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویش علی پور به عنوان بهترین سریال سال ۹۵ در نظرسنجی برنامه «سین مثل سریال» انتخاب شد.
گزارش هنر به نفل از  روابط عمومی این مجموعه تلویزیونی، سریال «محله گل و بلبل۲» با رأی مخاطبان به عنوان بهترین سریال در نظرسنجی برنامه «سین مثل سریال» انتخاب شد و ۲ سریال «آرام میگیریم» و«لیسانسه ها» به ترتیب در مقام های دوم و سوم نظرسنجی این برنامه تلویزیونی قرار گرفتند.
پخش ویژه برنامه نوروزی مجموعه «محله گل و بلبل ۲» با بازی اکبرعبدی، ارژنگ امیرفضلی و محمدرضا داوودنژاد از شنبه ۲۸ اسفندماه آغاز شده است و تا ۱۳ فروردین ادامه دارد.
مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل ۲» به تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده و کارگردانی احمد درویش علی پور ساخته شده است، این مجموعه با اجرای داریوش فرضیایی و نویسندگی محمد درویش علی پور هر شب ساعت ۱۹ از شبکه دو پخش می شود.
داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، سارا خوئینی ها، امیر نوری، ملیکا شریفی نیا، نعیمه نظام دوست، امیرمحمد متقیان،‌ ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، ‌امیر سهیلی، جواد انصافی، آرش میراحمدی، مجید صیادی و (بازیگران خردسال) عرفان برزین، صدرا محرمی، آرشیدا سادات سید پور، ارمیا خندان و … بازیگران سریال «محله گل و بلبل ۲» هستند.
همچنین فروزان بهرام پور، محمد اعلمی و عارفه عباسی عروسک گردان های این مجموعه هستند و شوکت حجت، سامان مظلومی و نازنین حقیری نیز به ترتیب صداپیشگی عروسک های یاور، داور و باور را به عهده دارند.

 

نوشته های مرتبط