اجرای زنده «پیام عزیزی» در مراسم ویژه سال تحویل تلویزیون کردستان

پیام عزیزی بعد از اجرای کنسرت خیریه با حمایت از کودکان بی‌سرپرست در شهر سنندج؛ در مراسم ویژه سال تحویل تلویزیون کردستان به اجرای زنده می‌پردازد.

گزارش هنر :«پیام عزیزی» بعد از اجرای کنسرت خیریه با حمایت از کودکان بی‌سرپرست در روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفند ماه جاری در پردیس سینمایی بهمن سنندج در استان کردستان ؛ میهمان مراسم ویژه سال تحویل تلویزیون کردستان خواهد بود و در این برنامه به اجرای زنده می‌پردازد، در این مراسم ویژه نوروزی، این خواننده موسیقی عرفانی گلچینی از آهنگ‌های خود در آلبوم‌هایی که از وی منتشر شده است را با همراهی نوازندگان کُردستانی به صورت زنده اجرا خواهد کرد.

آخرین اجرای «پیام عزیزی» کنسرت موسیقی خیریه با حمایت از کودکان بی‌سرپرست و با شعار «می‌خواهیم آرام خاطر کودکان نیازمند و بی‌سرپرست شهرمان باشیم» بود که با همت حوزه هنری استان کردستان و با همکاری شرکت فرهنگی هنری «ترانه سرای آبیدر» در ساعت ۹ شب در دو سانس مختلف در روزهای ۲۵ و ۲۶ اسفند ماه جاری در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد.

اعضای گروه موسیقی «ئه‌وین» که «پیام عزیزی» را در این کنسرت خیریه همراهی کردند، عبارت بودند از: پیام سلیم‌فرد ـ آهنگساز و تنظیم‌کننده، زانیار پندار ـ نوازنده دیوان و تنظیم‌کننده، اشکان اندری ـ نوازنده کیبورد و تنظیم‌کننده، هیوا رحمانی ـ نوازنده ویلن، سیروان گراوندی ـ نوازنده گیتار، کاروان عظیمی ـ نوازنده گیتاربیس، پیام قرنی ـ نوازنده تومبا و پرکاشن، مختار زندسلیمی ـ نوازنده دف و افشین خرامان ـ نوازنده درامز و سرپرست گروه.

«پیام عزیزی» تاکنون در کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی، در اقلیم کردستان عراق و همچنین در شهرهای مختلف ایران به زبان‌های فارسی، کُردی و عربی کنسرت موسیقی برگزار کرده است.

از این خواننده موسیقی عرفانی چندین آلبوم از جمله؛ آلبوم «بارگاه» به زبان کُردی به آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی «ارسلان کامکار» و با همراهی تعدادی از اعضای گروه موسیقی کامکارها، آلبوم «سه‌روکی دل» (رئیس دل) به زبان کردی و آلبوم «خورشید مستان» به سه زبان فارسی، کُردی و عربی با همکاری گروه کامکارها، آلبوم‌ «با قدسیان» با آهنگ معروف «الله مدد» به آهنگسازی «محمد جلیل عندلیبی»، آلبوم‌ «لبیک» به آهنگسازی «مجتبی میرزاده»، آلبوم‌ «پیام عاشقان» و آلبوم‌«ملکا» با همکاری نوازندگان ارکستر سمفونیک ایران، «علی پژوهشگر» و «پاشا هنجنی» منتشر شده است.

عزیزی سال گذشته با «سامی یوسف» خواننده سرشناس جهان اسلام در آلبوم موسیقی «برکت» Barakah آهنگ‌های «یا رسول الله یا شای مدینه» و «مسلمانان» با شعر «مسلمانان چه حال است این» از سروده‌های «شیخ عبدالرحمان خالص» را به صورت مشترک اجرا کردند که با استقبال علاقمندان به موسیقی در سراسر جهان قرار گرفت.

 

نوشته های مرتبط