دومین اجرای رسمی «پازل بند» در تهران برگزار شد

کنسرتی با کمربندهای بسته!

گروه موسیقی پازل باند  شامگاه جمعه ۶ مرداد ماه در دو سانس ۱۹ و ۲۲ با استقبال مخاطبان دومین اجرای رسمی خود را درسالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بروی صحنه برد.

گزارش هنر:  پیش از حضور اعضای ارکستر کلیپ تصویری از اجراهای گروه پازل بند و ماکان بند بروی ال ای دی های سالن نمایشگاه به نمایش درآمد  که با تشویق مخاطبان این گروه همراه شد. درادامه  بلند گوهای سالن  با اعلام  خوش آمدگویی حاضران درسالن به«سفینه پازل بند» و سفر به سرزمین شادی ها که با پخش تصاویری ازسفینه همراه بود از حاضرین در سالن خواستند که کمربندهایشان را ببندند و در ادامه قطعاتی ریمیکس شده این گروه با انجام حرکاتی هیجان آور از سوی آرین بهاری (تنظیم کننده پازل) همراه شد.

«به سرم زده» قطعه نخستین این برنامه بود که پس ازآن علی رهبری خواننده گروه ضمن خوش آمدگویی رو به مخاطبان گفت: نام ماه مرداد گرمترین فصل سال را درذهن ما تداعی می کند از شما می خواهیم کنسرت ما از هر تابستانی پرانرژی تر و گرمترباشد و پس ازآن قطعه «به شرطی که » اجرا شد.

رهبری در ادامه گفت: مرداد تولد بسیاری از خواننده های پاپ را نیز در خود دارد که شاید مهم ترین این چهره ها هنرمندانی چون شهرام شکوهی، مرتضی پاشایی و محسن چاوشی باشند که برایشان واقعا احترام قائل ایم.

رهبری تاکید کرد: همه ما محسن چاوشی را از ته دل دوست داریم و میدانیم که هیچ خواننده ای با دستگاه نمی تواند خواننده شود و نمی شود. امیدواریم هر چه زودتر کنسرت این خواننده محبوب را هم شاهد باشیم.

پیش از اجرای قطعه «اصلا دلم خواست» رهبری اظهارکرد: هر بارکه میخواهی عشقت را ببینی نسبت به طرف مقابلت استرس و هیجان بسیاری داری درست مانند من که بعد مدتها اجرا و رویارویی با شما بر روی استیج هیجان بسیاری دارم بطوریکه  اگرازطرف مقابل انتقادی بشنوم و یا اینکه سوال کنند چرا اینقدر به طرف مقابلت علاقمندی باید بگوییم «اصلا دلم خواست».

«گریه چیه» قطعه بعدی این گروه بود که به مناسبت روز دختر به دخترهای ایران خصوصا دخترهایی که در کنسرت پازل بند حضور داشتند تقدیم شد.

پیش ازاجرای قطعه «یکی توقلبمه» رهبری گفت: این آهنگ اختصاص به کسانی دارد که یک نفردر قلبشان است و حضور آن شخص و یادش  باعث افتخارشان است.

رهبری در معرفی آرین بهاری اظهارکرد: خیلی ها می گویند دهه ۷۰ یا ۸۰ بی حوصله و بی طاقت شده اند اما من یک نفر را

می شناسم که متولد دهه ۷۰ اما به نظرم من آخرت صبراست و درادامه افزود: اگر آرین نبود پازلی هم وجود نداشت و مهمتر اینکه اگر شما نبودید گروه پازل بندی هم نبود.

قطعه بعدی از آلبوم «قایق کاغذی»بود که بصورت ریمیکس شده برای حاضران در سالن به اجرا درآمد.

رهبری کامنت های مخاطبان را در انتخاب آهنگ های کنسرت بسیار تاثیرگذار عنوان کرد و آهنگ «معشوق» را نیزبه مانند این کامنت ها تاثیرگذاربیان کرد.

پیش ازحضور حمید هیراد و اجرای قطعه معروف و پرمخاطب«دلارام» رهبری او را یکی از خوش قلب ترین خواننده ها در زندگیش عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که بزودی بتوانند یک کنسرت مشترک با حمید هیراد برگزارکنند و پس ازآن هیراد ضمن عرض سلام و خوش آمدگویی اظهارکرد: امشب سالن کنسرت به لطف قدمهای شما و عشق و حسی که در تمام این مدت همراه ما داشته اید ستاره باران است  ممنونم که ما را تحمل کردید و لایق آن دانستید که در کنسرت ما حضور یابید. وی افزود: اگر امروزدراینجا حضور دارم مدیون دل مهربان شما  و خدای مهربانی ها هستم و به عشق شما می خوانم.

«چشم چشم»،«عشقت که باش»«بی تاب»،«جاده» و.. ازدیگر قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شد.

رهبری که پیش از هرکنسرت درجملاتی کوتاه با مخاطبانش خوش و بش می کرد رو به حاضران با معرفی امیرحسین فشنگ چی به عنوان میهمان این برنامه اظهار کرد:تشکر می کنم از استقلالی ها که باوجود بازی تیمشان به این کنسرت آمدند و تبریک بهپرسپولیس ها که در بازی شب گذشته موفق به برد شدند.

  درادامه از اعضای «ماکان بند»، یاشار خسروی و محمد ناصری مدیر اجرای «پازل بند» تشکرو قدردانی شد.

سعید جامع نوازنده درامز،حمید یزدان فر گیتارباس،سهراب ستاری گیتاراسپانیش، نوید رهنما نوازنده پرکاشن،میلاد دهقان ، نیما عباسی از اعضای این گروه موسیقی پازل بند بودند که این گروه را همراهی کردند.این کنسرت به همت موسسه «آوازی نو» و به تهیه کنندگی «حسن اردستانی» برگزار شد.

 

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *