در برنامه ی هفت «محمود گبرلو»، در صنعت چاپ «محمود شایسته»

مجری هفت بازهم روزنامه جام جم را چاپ می‌کند؟

مراسم معارفه و تودیع مدیران قدیم و جدید روزنامه جام جم امروز برگزار شد. حضور مجری برنامه هفت‌در کنار دو مدیرمسئول و برگزاری این مراسم در سالن اجتماعات مسجد الغدیر دو نکته جالب‌توجه این برنامه بود.

پس از هشت سال و نیم از حضور «بیژن مقدم» در روزنامه جام جم، وی با این مسئولیت خداحافظی کرده و جای خود را به «مراد عنادی» داد. در سال‌های اخیر رشد بسیاری از نشریات، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها مرهون حضور مدیران فعلی این روزنامه در مسئولیت خود بوده چرا که به‌واسطه حضور آن‌ها جمع زیادی از روزنامه نگاران حرفه ای از مسئولیت خود در این روزنامه خداحافظی کردند و به رسانه‌های دیگر پیوسته و موجب رونق و رشد آن رسانه‌ها شدند. «مراد عنادی» که از امروز مسئولیت هدایت روزنامه جام جم را به عهده گرفته، از کارشناسان و مجریان حوزه سیما است که گفت وگوهای چالشی مختلفی را با چهره‌های سیاسی در سال‌های اخیر انجام داده است.
حضور مجری هفت‌در حاشیه مراسم تودیع و معارفه
از حاشیه‌های جالب این برنامه تودیع و معارفه، برگزاری مراسم در سالن اجتماعات مسجد الغدیر بود که به‌طورمعمول به برگزاری مراسم‌های ترحیم اختصاص دارد! در این مراسم که با اجرای «سینا علی‌محمدی» شاعر متعهد و توانای کشورمان برگزار شد، حضور مجری هفت‌در کنار دو مدیرمسئول قدیم و جدید جالب‌توجه بود! «محمود گبرلو» در سال‌های اخیر به‌واسطه اجرای برنامه تلویزیونی هفت شناخته شد. برنامه‌ای که پس از فریدون جیرانی به دست او سپرده شد تا باکیفیتی بهتر ارائه گردد اما در هفته‌های اخیر بسیاری از سینماگران و رسانه‌ها نسبت به نحوه اجرای این برنامه تلویزیونی اعتراض کرده و خواستار تغییر وی شده اند. شایعه تغییر نام خانوادگی گبرلو به «شایسته» نیز در روزهای اخیر در رسانه ها مطرح شد هرچند وی این شایعه را مطرح کرد اما سال هاست در عرصه چاپ او را با نام «شایسته» می شناسند.
گبرلو صرفاً درزمینه اجرای برنامه هفت فعالیت نمی‌کند. از هشت سال قبل و با حضور «بیژن مقدم» در سمت مدیرمسئولی روزنامه جام جم، مسئولیت اداره چاپخانه‌های این روزنامه را به عهده داشته و در حال حاضر یکی از چهره‌های شاخص در صنعت چاپ روزنامه است. وی تا پیش‌ازاین سابقه‌ای درزمینهٔ چاپ نداشت و حضور مقدم در این مسئولیت و اعتماد او به مجری هفت، زمینه را برای راه یافتن گبرلو به این عرصه باز کرد.
حالا با تغییرات صورت گرفته در مدیریت این روزنامه این سؤال پیش می‌آید که آیا همچنان این مسئولیت پرمنفعت در اختیار گبرلو خواهد بود یا مدیرمسئول جدید، فردی دیگر را برای این کار انتخاب خواهد کرد؟
منبع: سینما پلاس
 

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *